Projelendirme

Müşteri ihtiyaçları, talepleri ve kullanım amacına uygun şekilde sürekli ve sağlıklı bir iletişim dahilinde işinde uzman deneyimli ekibimizle birlikte projeler hazırlanır.

Detaylar

3D Mimari Tasarım

Günümüz dünyasında insanlar hayal ettiği tasarımları görsel olarak görmek istedikleri için güncel teknolojileri takip edip projelerin en iyi şekilde nasıl tasarlanabileceği konusunda 3 boyutlu çalışmalarla çözümler sunuyoruz.

Detaylar

İmalat Uygulama

Her türlü kaba ve ince inşaat işleri müşterinin talepleri doğrultusunda hazırlanan imalat ve uygulama projeleri sonrası şantiye kurulumundan yapı kullanım belgesi alımına kadar anahtar teslim veya talebe göre projelerde belirlenen işleri tüm imalat ve uygulamaları mimar ve mühendislerimizin kontrolü altında deneyimli ekiplerimiz tarafından yapılır.

Detaylar

Tadilat & Onarım

İş yerleri ve konutlarda işverenin ihtiyaç duyduğu her türlü kaba ve ince inşaat işleri taahhüt edildiği şekilde yapılır.

Detaylar

Kaba İnşaat Yapım

Yapı veya yapı gruplarının statik projesindeki tüm betonarme, çelik konstrüksiyon v.b. taşıyıcı sistem istinat duvarları ve saha betonu imalatları kaliteden ödün vermeden mümkün olan en kısa süre de tamamlanır.

Detaylar

İnce İnşaat Yapım

Kaba inşaat işleri tamamlanan yapının projelerinde belirtilen tüm ince işleri kaliteden ödün vermeden mümkün olan en kısa süre de tamamlanır.</p> <p>İnce inşaat işleri imalat ve uygulamaları mimar ve mühendislerimizin kontrolü altında deneyimli ekiplerimiz tarafından yapılır. Daha önce çalışılmış ve projelendirilmiş olarak müşteriyle kesintisiz diyalog içinde ince detayları düşünülerek en iyi şekilde sonuçlandırılır.

Detaylar